معرفی شرکت سامانه رأی گیری الکترونیکی انار

معرفی شرکت

تیم انار در سال ۱۳۹۴ با هدف تولید سامانه بومی رأی گیری الکترونیکی امن شکل گرفت. این تیم در شرکت ره آورد سامانه های امن (ره سا) شروع به فعالیت کرد. ره سا پیمانکار اجرایی تأمین امنیت الکترونیکی هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران بود، به این ترتیب یک تیم برنامه نویس متخصص و حرفه ای از یک سو با بهره مندی از تجربه و تخصص شرکت ره سا در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات و رمزنگاری و از سوی دیگر با مطالعه، تحقیق و بررسی به روزترین تئوری های علمی دنیا در خصوص رأی گیری الکترونیکی، موفق به ارائه سامانه رأی گیری الکترونیکی انار بر مبنای جدیدترین روش های آنلاین رمزنگاشتی گردید.

انار در سال۱۳۹۵، همزمان با بهره برداری از محصول خود رسماً و به طور مستقل آغاز به کار کرد.

حامیان تجاری

رهـ سا، حامی تجاری شرکت سامانه رأی گیری الکترونیکی انارانار در درون شرکت ره آورد سامانه های امن (ره سا) شکل و پس از آغاز کار رسمی خود نیز همچنان تحت حمایت و پشتیبانی این شرکت قرار گرفت.شرکت ره سا در سال ۱۳۸۳ با هدف حضور موثر و تخصصی در حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات تأسیس شد.این شرکت دارای مدارک معتبر بین المللی در زمینه متدولوژی های توسعه و مدیریت مراکز صدور گواهی دیجیتال بوده و با تکیه بر دانش فنی، نوآوری و نیز انجام پروژه های ملی و کلیدی متعدد، به مجموعه ای بی رقیب در تأمین امنیت فضای تبادل اطلاعات در کشور تبدیل شده است.

رهنما کامیابان نخستین، حامی تجاری شرکت سامانه رأی گیری الکترونیکی انارانار در سال ۱۳۹۵ تحت حمایت و پشتیبانی شرکت رهنما کامیابان نخستین قرار گرفت.این شرکت با ۱۷ سال سابقه در حوزه فناوری اطلاعات جزء پیشگامان سرمایه گذاری در استارت آپ های این حوزه می باشد و سهم عمده ای در رشد، شکوفایی و پیشرفت صنعت IT در کشور داشته است.

  • ٠٩٢١٢٠۵٣۵٧٢
  • ۸۸۶۱۶۱۶۳ (۰۲۱)
  • ۸۸۶۰۲۲۸۷ (۰۲۱)
  • [email protected]
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت حامیان ماندگار فرتاک روشن می باشد. - powered by Enfold WordPress Theme