بسته های رأی گیری انار

بسته های رأی گیری انار

جهت تست و بررسی سامانه رای گیری الکترونیکی انار، کاربران می توانند از طریق نسخه آزمایشی به صورت آنلاین و کاملاً رایگان اقدام به برگزاری رأی گیری یا انتخابات نمایند. در این حالت تعداد مجاز رأی دهنده ها ۱۰ نفر می باشد و کاربران می توانند از تمام امکانات سیستم برای برگزاری رأی گیری استفاده نمایند.
جهت برگزاری رأی گیری و انتخابات در حالت عملیاتی دو بسته ارائه می شود: بسته آنلاین، بسته سندوک

 بسته آنلاین: با انتخاب این بسته، رأی گیری یا انتخابات به صورت کاملاً آنلاین و بدون لزوم حضور رأی دهندگان در شعب أخذ رأی برگزار می شود. یعنی رأی دهندگان می توانند بدون حضور در محل، از هر مکانی که هستند رأی خود را به صندوق رأی گیری ارسال نمایند. انتخاب این بسته هزینه بر بوده و شامل امکاناتی از قبیل ارسال ایمیل و پیامک اطلاع رسانی به رأی دهندگان می باشد.

بسته های رأی گیری انار سندوک

بسته سندوک: با انتخاب این بسته، رأی گیری یا انتخابات با استفاده از دستگاه و کابین أخذ رأی انار به نام سندوک، به صورت آفلاین یا آنلاین ، در شعب أخذ رأی برگزار می شود. بدیهی است در این حالت حضور رأی دهندگان در پای دستگاه های رأی گیری الزامی است.

در این بسته برگزارکنندگان می توانند جهت احراز هویت رأی دهندگان از کارت های رمز، رمزهای یک بار مصرف (OTP) ، کارت های هوشمند(NFC) و … استفاده نمایند.همچنین پس از ارسال رأی به صندوق، کد رهگیری بصورت پرینت شده در اختیار رأی دهنده قرار می گیرد.

  • ٠٩٢١٢٠۵٣۵٧٢
  • ۸۸۶۱۶۱۶۳ (۰۲۱)
  • ۸۸۶۰۲۲۸۷ (۰۲۱)
  • [email protected]
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت حامیان ماندگار فرتاک روشن می باشد. - powered by Enfold WordPress Theme